MOTIVE Mata budowlana PROTEKTOR 1m/10m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mata budowlana PROTEKTOR 1x10 m MOTIVE – pancerna ochrona Twojej podłogi
Mata budowlana Protektor marki Motive to profesjonalne rozwiązanie dla każdego, kto chce uniknąć kosztownych napraw posadzek po zakończonym remoncie. Jest to produkt wielozadaniowy, zaprojektowany do ekstremalnej ochrony podłoża przed uderzeniami, zarysowaniami oraz wszelkimi zabrudzeniami. Dzięki swojej unikalnej strukturze, mata nie tylko osłania powierzchnię, ale również stanowi barierę dla płynów, takich jak woda, farby czy grunty, które mogłyby trwale odbarwić parkiet lub fugi.
Innowacyjna konstrukcja dwuwarstwowa
To, co wyróżnia matę Protektor, to jej budowa łącząca dwa różne materiały. Spodnia warstwa wykonana z grubej, nieprzemakalnej folii zapewnia całkowitą szczelność i sprawia, że mata pewnie przylega do podłoża, nie przesuwając się pod nogami. Warstwa wierzchnia to gęsta włóknina filcowa o wysokiej gramaturze (330g/m2), która pełni rolę amortyzatora. Doskonale tłumi ona dźwięki uderzeń oraz drgania, a przede wszystkim przyjmuje na siebie siłę upadku ciężkich narzędzi czy elementów konstrukcyjnych, chroniąc delikatne kafle i drewno przed pęknięciami.
Wytrzymałość i ekonomia pracy
Mata Protektor o wymiarach 1m x 10m pozwala na błyskawiczne zabezpieczenie dużej powierzchni. Ze względu na wysoką jakość użytych materiałów, produkt jest przeznaczony do wielokrotnego użytku – po zakończonych pracach w jednym pomieszczeniu, wystarczy ją zwinąć i przenieść w kolejne miejsce. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej skuteczne i ekologiczne niż tradycyjna folia malarska czy tektura, która łatwo nasiąka i rwie się pod wpływem ruchu. Mata idealnie nadaje się do ochrony paneli, gresu, a nawet schodów podczas najbardziej wymagających etapów budowy.
Patent od wykonawcy
Mata Protektor to absolutny "must-have" przy montażu mebli kuchennych lub ciężkich szaf przesuwnych. Rozłóż ją w miejscu skręcania korpusów – filcowa warstwa pozwoli Ci na swobodne przesuwanie elementów po podłodze bez ryzyka naniesienia piasku pod spód i porysowania lakieru, a folia od spodu zablokuje przedostawanie się pyłu pod matę.
Inni kupili również